March 2, 2021

Deklaroi Se S’ka Pasur Kurrë Miqësi Me Arbana Osmanin, Flet Sërish Albana, Ja Çfarë Thotë Për Shoqen E Saj Të Dikurshme

Deklarata e Albana Osmanit se “nuk ka pasur kurrë miqësi me kolegen e saj, Arbana Osmanin” bëri bujë të madhe në media.

E ftuar në një emision televiziv moderatorja u shpreh me Arbana Osmanin “thjesht kanë bërë qokat njëherë në 100 vjet” dhe midis tyre s’ka pasur miqësi.“Nuk flas?! Le të themi kemi bërë qokat: Gëzuar Vitin e Ri një herë në 700 vite. S’ka pasur kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar kurrë pse, por Arbana Osmani. Ndoshta ngaqë jam më e gjatë dhe i shoh gjërat pak më nga lart. Ndoshta,”- tha ajo….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..