March 6, 2021

“Çka mi paskit bo more kështu Skënderbeut…”, Vjen reagimi i Arbana Xharrës, pas skandalit me shtatoret në Prizren

“Çka mi paskit bo more kështu Skënderbeut…”, Vjen reagimi i Arbana Xharrës, pas skandalit me shtatoret në Prizren

Xhara përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka reaguar ashpër lidhur me ndërtimin e shtatoreve.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive