March 2, 2021

Aferdita Dreshaj Me Familjen Po Shijojne Detin / Ja Si Duket Mamaja E Saj Si 20 Vjeçare

Afërdita Dreshaj tashme e ka lane muziken dhe jeton jashte vendin me bashkeshorin e saj.

Dje ajo kaloi pak kohë me familjen e saj gjë të cilën e ndau me të gjithë ndjekësit në Instagram.Ishte bashkë me disa miq, bashkëshortin dhe motrën e saj dhe një grua që po të mos e theksonte se ishte e ëma, thjesht do mendonim se ishte një nga mikeshat e saj.Edhe pse nena e saj ka nje fare moshe, duket aq në formë dhe rinore teksa pozoi për disa fotografi sa ishin në plazh e më pas gjatë drekës…..Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..