March 4, 2021

Veshja E Megi Pojanit “Tundon” Ervinin, Gazetari I Afrohet Pranë Dhe… (FOTO)

Megi Pojani,është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku,kryesisht atyre të rinj.Bukuroshja,është drejtuese e rubrikës “Maskat” në “E Diell”,rubrikë kjo që pëlqehet së tepërmi për shkak të të qeshurave dhe risive.Por,këtë / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

puntatë,Megi kishte zgjedhur të vinte me një veshje paksa ekstravagante,ku i zbulohej zona e dekoltesë.Gazetari Ervin Kurti,i cili njihet si një nga personat që “vendos në siklet” VIP-at,iu afrua pranë Megit dhe tentoi të shfrynte / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë