March 8, 2021

Brenda shtepise se Bleona Qerretit, do ngelni pa fjale nga luksi(Foto)

Bleona Qerreti vazhdon te mbetet nje nga personazhet me te njohura dhe me te pelqyera te publikut shqiptar dhe jo vetem.

Kohet e fundit Bleona, pervec rutines se punes dhe jetes private, ajo ka postuar shpesh edhe foto nga shtepia e saj luksoze.

Ne rrjetin social instagram, rrjet social ky i perdorur me shume nga te gjithe VIPAT , Bleona ka postuar disa foto nga shtepia e saj, ku dallon qarte cfare super dizajni ka bere ajo dhe se si e ka rregulluar ajo sallonin.