February 25, 2021

Njëherë E Një Kohë S’ka Pasur As Bukë Për Të Ngrënë, Sot Bën Si Zonjë E Madhe/ Ja Si E Vuri Pasurinë Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te suksesshme te ekranit. Me karrieren e saj ajo ka frymezuar te gjithe ndjekesit e saj.Moderatorja simpatike nepermjet nje postimi ne Instagram ka treguar se ku qendron sekreti i suksesit, energjise dhe lumturise se saj / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Alketa shkruan:“Po mendoja sot qe eshte nje gezim kur mberrin 500 mije zemra dhe 1 milion sy qe te mbeshtesin dhe te duan! Shqiperia me beri kjo qe jam dhe Shqiperise edhe sikur te jem ne anen tjeter te globit do t’i detyrohem shume gjithmone!…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..