March 7, 2021

Me Vello Te Gjate Te Bardhe / Ja Si Dukej Alketa Vejsiu Nuse Ne Diten E Dasmes Se Saj (Foto)

Alketa Vejsiu ,eshte nje nga moderatoret me te dashura te publikut shqiptar , ajo shpesh poston ne rrjete sociale dhe eshte shume e komentuar nga mediat sociale .

Shpeshhere ajo poston ne rrjetin social instagram, dhe hedh foto ne lidhje me rutinen ,punen , apo edhe nga jeta e saj private.Se fundmi disa nga fotot qe qarkulluan ne media ,ishin edhe fotot nga dasma e Alketes, ku ajo shfaqet shume e lumtur, me kacurrela , ne nje vello te bardhe nuserie qe shendrit.Duke qene dita me e lumtur e te gjitha vajzave, edhe Alketa ne fotot qe ka pozuar ,duket e lumtur dhe teper e buzeqeshur ne vello te bardhe ….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..