March 4, 2021

Ish-E Fejuara E Djalit Të Danit Është Bërë Si ‘Loҫkë’ E Vërtetë Sot

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit,Njomza e rregullon vetën dhe vesh fustanin më të bukur, po shkëlqen me pamjen e funditPor, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.E në foton e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..