March 4, 2021

Gruaja E Naim Abazit: Jam Femra Më E Bukur, Më E Kompletuar Dhe Më Inteligjente Në Kosovë!

Gruaja E Naim Abazit: Jam Femra Më E Bukur, Më E Kompletuar Dhe Më Inteligjente Në Kosovë!

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk është treguar fare modeste së fundmi.Në paraqitjen e saj më të fundit televizive, këngëtarja ka deklaruar se ajo ka pasur në plan të bëhet mjeke ose pedagoge nëse nuk do të ishte këngëtarja.
Mihrije Braha prej kohësh është e përfshirë jo vetëm në muzikë, por edhe në biznes.Në Instagram ajo vazhdimisht vazhdon të postojë foto ku duket bukur….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotograf