March 8, 2021

Burri Im Ka Nderru Jet,Por U Bera Nusja E Kunatit Pa Dashjen Time Dhe Sot…

Burri im ka nderru jet,por u bera nusja e kunatit pa dashjen time dhe sot…-Pershendetje, nese bon pa emer ish kon mire sepse shume kom nevoj per mu shpreh sepse nuk e kom kerkon qe mem kuptu as perkrahjen e familjes nuk e kom. Jom met shume / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

keq ne nje pozit shume tpa lakmushme qe as armikun tem ma tmadhin skisha pas qef me pa qashtu. Jom nje gru qe ka qene e martume per njerin ma tmrekullushme nbote. Krejt i dojm partneret tan ama une shume e kom dasht burrin tem po fatkeqsisht Zoti ma ka marr prej ksaj bote se tasht nuk jeton ma. Ka bo ndeshje mas 1 vit martes edhe ma une skom mujt kurr / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë