March 6, 2021

Kush është politikania më e parezistueshme, Milaim Zeka habit me përgjigjen

“Cila grua në politikë është jo vetëm e zonja por ka edhe dukjen që është e pamundur t’i rezistosh”, ishte pyetja që iu bë atij./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Ish-deputeti dhe gazetari Milaim Zeka merr vëmendje gjithmonë me deklaratat e tij. Njësoj ka ndodhur edhe mbrëmë ku ishte i ftuar në emision bashkë me gruan e tij, Edlira Qefalia.
Zeka ka habitur me përgjigjen e tij kur u pyet nga bashkëshortja e tij se cila është politikania më e parezitueshme për të, shkruan Express./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë