February 27, 2021

Kremi që ju duhet për rigjallërimin e lëkurës dhe heqjen e rrudhave nga fytyra.. ?

Pra, shumica e tyre shpenzojnë shumë para për trajtime të shtrenjta dhe produkte kozmetike, në mënyrë që të zvogëlojnë pamjen e rrudhave./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

E vërteta e hidhur është se jo të gjitha këto gra mund t’i përballojnë këto produkte dhe trajtime të shtrenjta. Por ne kemi gjetur një recetë e cila i zhduk këto rrudha në mënyrë të konsiderueshme./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

mënyrë të konsiderueshme.
Përbërësit: 1 gotë ujë.
1 lugë mjaltë.
3 lugë oriz.
1 lugë qumësht, dhe ja se si behet pergatitja dhe perdorimi