March 4, 2021

“Basha idiot i dobishëm”/ Muç Nano flet për zgjedhjet: Rama të rikthejë “peshat e rënda” në qeveri (Video)

Data 25 prill është caktuar dita e zgjedhjeve vendore, e për këtë arsye partitë politike më të mëdha të vendit, kanë “nxehur” motorët për fillimin e fushatës politike./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Kur jemi disa muaj larg zgjedhjeve, analistët kanë filluar të komentojnë zgjedhjet e ardhshme. Një gjë e tillë u bë dhe nga analisti Mustafa Nano, në studion e emisionit “Top Talk”./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë