March 2, 2021

Mozzik e konfirmon publikisht rikthimin me Loredanën

Siç është përfolur përgjatë ditëve të fundit në media, Mozzik dhe Loredana janë zyrtarisht bashkë! Lajmin e ka konfirmuar vetë reperi, në dokumentarin e partneres./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Mendoj se gjithçka që na ka mbajt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë.Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera.Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë”, shprehet Mozzik./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë