March 5, 2021

Nuk e keni parë moti kohë? Fotot fundit të Shkurte Gashit djegin rrjetin (FOTO)

Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar, sidomos gjatë këtyre viteve të fundit, shkruan Gazeta Blic.Edhe pse në fillim të karrierës nuk ishte edhe aq e njohur për publikun, Shkurta tashmë shquhet për pamjen dhe elegancën që e përcjellë./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Disa me operacione plastike, disa me ndryshim të llukut, e disa me grim profesional janë këto ndryshimet që kanë bërë artistet tona ndër vitesh, saqë në disa imazhe dikur të tyre, nuk po i njohim./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë