February 27, 2021

“Jam dhe unë i virgjër”/ Mevlani lë pa fjalë Sindin, vajza braktis takimin: Ti qenke për gjynaf

“Jam dhe unë i virgjër”/ Mevlani lë pa fjalë Sindin, vajza braktis takimin: Ti qenke për gjynaf

Batutat e bëra nga Mevlani, u konsideruan si të tepruara nga Sindi, e për këtë arsye ajo kërkoi nga djali që të jetë më i përqendruar në bisedë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive