February 27, 2021

E futën në morgë të gjallë! Historia e trishtë e Shqiptarës

E futën në morgë të gjallë! Historia e trishtë e Shqiptarës

Një imam ne Tirane ka rrefyer ne rrjetet sociale nje histori t.ronditëse. Sic i ka rrefyer një besimtar mysliman, imami rrëfen se ai kishte pasur nënën sëmurë dhe e kishte shtruar në spital në gjendje shumë të rëndë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive