March 4, 2021

“Do të të hmm fort, do të të trajtoj si k*rvë”, mesazhet e forta të këngëtarit shqiptar me fansen

Pas ndarjes me vajzën e Jozefina Topallit, duket se këngëtari Luiz Ejlli “është tërbuar” dhe ka nisur bisedat er.otike me fansat e tij, Ose të paktën kjo është ajo që ne kemi kuptuar nga këto screenshote që kanë ardhur në redaksinë e JOQ./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Është një vajzë e cila ka publikuar bisedat me këngëtarin dhe bën me dije se i ka bërë ftesë thjesht si një këngëtar i preferuar që ajo ka, duke qenë se djali është edhe shumë bukurosh e nuk ka nguruar t’i shkruajë./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë