March 6, 2021

Bleona Qerreti i thotë të gjitha me detaje: Këtë politikan unë e dua, jam e dashuar me të ai është shumë….

Bleona Qerreti i thotë të gjitha me detaje: Këtë politikan unë e dua, jam e dashuar me të ai është shumë….

Këngëtarja Bleona Qerreti ka treguar në një intervistë për ABC arsyen se përse mbështeti Presidentin Donald Trump.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive