March 4, 2021

U Dashurua Me Gruan Me 2 Fëmijë, I Riu I Del Kundër Familjes, Por Ja Çfarë Ndodhi Në Emision

I ftuar sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, ishte Arkeli, një i ri i dashuruar me nënën e dy fëmijëve me të cilën bashkëjeton. Arkeli tregoi si u njoh me Armandën dhe e ftoi atë në studio për t’i treguar sa shumë e dashuron.“Me Armandën / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

jam njohur në një spital në Durrës, para disa muajsh. Unë isha atje për hallën, ndërsa ajo kishte shtruar vëllain e saj dhe ishin në të njëjtin pavion. Nëpër korridore kam parë Armandën, ndërsa unë po kërkoja për doktorë. Kam pyetur infermieren lidhur me Armandën nëse/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë