March 6, 2021

“Përplasjet” mes LDK-së e AAK-së: Juristi ia shuan shpresat Ramush Haradinajt, ky është plani i partisë së Isa Mustafës për presidentin

“Përplasjet” mes LDK-së e AAK-së: Juristi ia shuan shpresat Ramush Haradinajt, ky është plani i partisë së Isa Mustafës për presidentin / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Posti i Presidentit të Kosovës, po del të jetë shkaktar i mosmarrëveshjeve brenda koalicionit aktual në mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive