March 4, 2021

Mihrija: “Marre M’vjen Me Thane Jam Shqiptare, Une U Dasht Me Kane Amerikane..”

Mihrija: “Marre M’vjen Me Thane Jam Shqiptare, Une U Dasht Me Kane Amerikane..”/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

“Marre me vjen qe jam shqiptare. Ketu njerezit nuk jane te mire hiq. Une u dashte me kan amerikane, por ketu fajet i ka……Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive