March 8, 2021

Vajza e politikanes së PD-së i tërbon fare dhe flet hapur: Më kanë dashur çunat e socialistëve të Ramës, po unë atyre u kam….

Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda është një nga vajzat më të njohura të showbiz-it shqiptar, që njihet për format e saj./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Së fundmi, Ada ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale. Në një intervistë për ‘Panorama Plus’, Ada Deda ka treguar se momentalisht ndodhet në një lidhje dashurore, identitetin e të cilit nuk dëshiron / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë