February 27, 2021

Pas 14 a bortesh Zoti bën mrekulli për Missin që është gruaja më e bukur në botë, ajo lind dy djem binjakë

Pas 14 a bortesh Zoti bën mrekulli për Missin që është gruaja më e bukur në botë, ajo lind dy djem binjakë

Rosanna Davison dhe burri i saj Wesley Quirke janë bërë prindër të dy binjakëve.36 vjeça rja kishte …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive