March 8, 2021

Kjo recetë e supës me hudhra është ARMlKU i të ftohtit, G.RlP.lT madje dhe Vl.RUS.lT më të fortë!

Në këtë artikull, ne do ju paraqesim një supë që do t’ju ndihmojë të harroni gjurmët e gr;ipit. Ai përmban qepë, trumzë, më shumë se 50 thelpi hudhra, si dhe limon! Është në gjendje të shk atërrojë çdo vi rus si gr;ipi, ftohjet e zakonshme dhe madje edhe norov;irus/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Këtu është receta jonë për supën me hudhra:Për 4 pjata nevojiten:2 lugë gjelle vaj ulliri,26 thelpi hudhra të paqëruara,2 lugë gjelle gjalpë organik,½ filxhan me xhenxhefil të freskët,½ lugë çaji me spec djegës pluhur,1 dhe ½ lugë çaji trumzë të copëtuar,2 ¼ filxhanë qepë me feta,½ një filxhan qumësht kokosi,26 thelpi hudhra të qëruara,lëngu i 2 limonave,3 ½ filxhanë me lëng perimesh / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë