March 4, 2021

Çfarë ka mes tyre? Ana e “Përputhen” kapet sërish mat me reperin e njohur

Çfarë ka mes tyre? Ana e “Përputhen” kapet sërish mat me reperin e njohur

Tani “Prive” i ka kapur sërish mat Anën dhe Bardhin teksa dilnin nga makina dhe kjo ka ngritur pikëpytje mbi raportin e tyre.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive