March 8, 2021

A do të festohet 28 Nëntori në Shqipëri?

Ndërsa festat e 28-29 Nëntorit po afrohen, qytetet janë dekoruar me flamujt kuq e zi, pyetja që qarkullon është: a do të festohen?/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Në lidhje me këtë, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, në një deklaratë për mediat, i bëri një thirrje të gjithë qytetarëve që të tregojnë patriotizmin duke qëndruar në shtëpi, në mënyrë që të kujdesen për shëndetin e tyre dhe të familjes. Ministrja la të kuptohej se nuk do të ketë ndalime të festimeve, por secili duhet ta bëjë vetë zgjedhjen për të qëndruar jashtë dyndjeve nëpër lokale./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë