February 28, 2021

Shoqja ime e ngushtë më ftoi në shtëpinë e saj mua dhe një mashkull pa dijeninë time, Unë jam e martuar dhe…

Pa e zgjatur shume, doli direkt e ne teme dhe me tha se kishte ftuar edhe nje shokun e saj (te cilin une nuk e njihja) per darke. E pyeta se c’lidhje kishte ai i ftuar ne darken tone? Ajo mu pergjigj:

“Mos bej keshtu dhe ti. Ke gjithe ato vite me burrin. Clirohu pak, bej qef me nje mashkull tjeter se nuk behet qameti dhe nuk merr vesh gje njeri”Mund te them se keto fjale i vendosen kapak shoqerise tone shumevjecare. Nuk e di perse e beri ajo kete gje? Ndoshta ishte xheloze sepse une shkoj shume mire me burrin dhe ajo u nda./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë