February 27, 2021

Jetoi 8 Vite Në Manastir, Ja Cfarë I Ndodh Murgeshës

Dikur ishte një murgeshë dhe kaloi plot 8 vite në një manastir, mirëpo tashmë është kthyer në një pornostare. Kjo është historia e Yudi Pineda.

Ajo ka treguar se atje brenda ndihej shumë e lumtur por pastaj ra në dashuri me një mësues fetar.Kjo e bëri që sapo mbushi moshën madhore, Yudi të largohej nga manastiri.Ajo nisi punë në “Nestle” mirëpo pastaj takoi Juan Bustos, një person i cili po rekrutonte modele për chat lin/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë