February 25, 2021

“A ke q enë në gj yq in k undër Fatmir Limajt?”, pl as she rri mes Lulzim Bashës e Baton Haxhiut

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Opinion” ka debatuar me gazetarin Baton Haxhiu. Gazetari Haxhiu e ka pyetur nëse ka qenë pjesë e hetimit dhe gjyqit kundër Fatmir Limajt.

Basha i është përgjigjur duke i thënë “merre në telefon Fatmir Lamajn, pyete kam qenë unë për procesin e tij apo jo”Haxhiu ka vazhduar duke e pyetur se a ka qenë në proceset ligjor ndaj serbëve dhe shqipëtarëve./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë