February 25, 2021

Specialja ftes edhe për ish-komadantin e UÇK-së, reagon Haradinaj

Specialja ftes edhe për ish-komadantin e UÇK-së, reagon Haradinaj

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas ftesës që mori nga Specialja, Agim Ceku, raporton Gazeta Express.Haradinaj në Facebook ka thënë se Ceku është një nga kontribuesit e mëndhenj të luftës dhe ndërtimit të paqes.Ish’kryeministri tha se ai do të kalojë edhe këtë sfidë, faqebar / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë