March 8, 2021

Largimi nga Tv Klan, flet më në fund Ermal Mamaqi

Largimi nga Tv Klan, flet më në fund Ermal Mamaqi

. Mamaqi është rrëfyer në emisionin e drejtuar nga Olsi Bylyku ‘Roped with Olsi’, ku ka zbuluar se largimi i tij nga televizioni nuk ka qenë i mirëplanifikuar dhe se mund të kthehet me Xing në çdo kohë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive