March 4, 2021

I VODHl gomarin fqinjit, 34-vjeçarin nga Pogradeci e gjen beIaja

I VODHl gomarin fqinjit, 34-vjeçarin nga Pogradeci e gjen beIaja

Për të qeshur aq edhe për të qarë është një ngjarje e raportuar sëfundmi nga qyteti i Pogradecit, ku një 34-vjeçar është detyruar të përballet me problemet me ligjin.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive