March 2, 2021

LAJMI I FUNDIT: Nisin dorëheqjet në Qeverinë Hoti

Visar Berisha, këshilltar për shëndetësi i Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se ka dhënë dorëheqje nga Zyra e Kryeministrit, raportonBlic.Kështu ka bërë të ditur vetë ai në një postim në Facebook, derisa thotë se arsyet

janë të tij, ani pse s’i ka bërë të ditura.“Zyrtarisht prej sot nuk jam më pjesë e Zyres se Kryeministrit te Republikes se Kosoves. Arsyet jane te mijat dhe do mbesin te tilla. Ndjehem mire me perpjekjet e noj here edhe me arritjet qe kam mbrri me ia ba vendit nepermjet asaj zyreje”, ka shkruar ai.Visar Berisha, këshilltar për / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë