March 7, 2021

Ndodh e papritura me Arian Çanin. Bëri atë që nuk do donte ta bënte kurrë! Shikoni videon.

Shpesh here ai ne emisionin e tij Zone e Lire, i ka etiketuar si diarre rrjetet sociale dhe eshte shprehur se nuk i jep fare rendesi dhe as nuk lexon komentet online.

Ai eshte bere pjese e rrjetit social Tik Tok dhe ka postuar me ne fund videon e tij te pare i shoqeruar nga vajza e tij.Arian Cani shprehet se kjo video e hedhur ne tik tok eshte thjeshte nje test, per te shikuar nese do te shtohen “abonentet” apo jo./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë