March 6, 2021

Do të befasoheni, ja si e thërret në shqip “Çënari” Almedën

Kështu e thërret “Çënari” Almedën.Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave shqiptare por jo vetëm, ata janë të njohur edhe në ato turke.

Së fundmi Tolgahan, ka shpërndarë në Instastory një foto të Almedës, ku shkroi “Te dua shume breteshe”.Këtë fjalë e ka rishkruar edhe Almeda në thonjëza, pasi e postoi në llogarinë e saj, “Hahahah ‘mbreteshe’”.“Edhe unë të dua shumë zemra ime!”, ka qenë ky mbishkrimi i bukuroshes shqiptare./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë