March 4, 2021

Befason Afrona Dika nuk keni parë fytyrë më të bukur pa grim ! (FOTO)

Afrona Dika ka publikuar një Instastory pa grim.Afrona Dika është një modele shumë e komentuar jo vetëm për karrierën por edhe jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Afrona ka postuar në Instastory një fotografi në të cilën e shohim në një ditë normale, e thjeshtë dhe pa grim.Afrona në këtë paraqitje duket mjaft e bukur dhe bind ndjekësit se bukurinë e ka tërësisht natyrale./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë