February 25, 2021

Dha Shpirt Pasi Lindi Djalin/ Rrëqethin Familjarët E 20-Vjeçares Shqiptare: La Amanet Emrin E Djalit Që As Në Krah Se Mbajti

Dha Shpirt Pasi Lindi Djalin/ Rrëqethin Familjarët E 20-Vjeçares Shqiptare: La Amanet Emrin E Djalit Që As Në Krah Se Mbajti

Nëna 20 vjeçare Klea Muxhaj nga fshati Zhulat i Gjirokastrës ndërroi jetë mëngjesin e djeshëm, pasi solli në jetë djalin e saj.Si bëhet e ditur ajo kishte lënë amanet se si do ia vinin emrin djalit të saj.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive