March 8, 2021

Për t’u qetësuar pas kòrònavirusit/ Vajzat tèrbojnè shoferët, dalin të zhvèshura mbi mòtòra (FOTOT)

Policia në Rusi gjobiti dy motoristë, të cilët kishin thyer rregullat e vetizolimit. Në motor bashkë me ta ishin edhe dy vajza, të cilat për të festuar nisjen e sezonit veror kishin dalë vetëm me tanga. Sipas tyre kjo është një formë për të ë

Ky spektakël i të katërve u filmua nga qytetarë të tjerë në qytetin e Çeboksarit dhe u shpërnda në rrjetet sociale. Në video dëgjohet njëra nga vajzat që thotë se kishin dalë për t?u relaksuar pas koronavirusit./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë