March 8, 2021

“Cili është sekreti që nuk plakesh?”, Adelina i kthen përgjigje epike ndjekëses

Adelina Ismajli ia ktheu përgjigjen e prerë ndjekëses që e pyeti për sekretin e rinisë.Këngëtarja Adelina Ismajli ka pak kohë që është rikthyer me një emision televiziv, shkruna lajmi.net.

Ajo përmes rrjeteve sociale vazhdimisht sjell fotografi të reja, në të cilat shfaqet tejet joshëse.Në fotot e fundit, Adelina mahniti të gjithë teksa u shfaq e veshur me fustan të zi dhe dukej në top-formë./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë