March 4, 2021

Befason moderatorja e njohur: Isha punëtorja më e lumtur kur u pagova 70 euro në muaj

Drejtoresha e Radio Dukagjinit, moderatorja e njohur, Edita Doli ishte e ftuar në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”.

“Më ka pëlqyer radio dhe nuk e kam llogaritur si punë sepse kam shkuar me shumë qejf. Më pas fillova të paguhem 50 euro në muaj. Kisha shumë vullnet për punë. Pasi mbaroj shkollën shkoja në radio dhe as që e mendoja që po shkoj në punë”, tha ajo, përcjell Telegrafi./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë