March 6, 2021

A E Keni Parë Ndonjëherë Teutën Kaqurrele? Shikojeni Sa Bukur Duket Me Këtë Frizurë! (Foto)

Teuta Krasniqi e ka uruar publikisht nënën për ditëlindje.Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, sot e ka pasur një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net. Kjo për faktin se nëna e saj feston ditëlindjen dhe nuk ka pasur se si të mungoj urimi publik

Ajo zgjodhi një foto të veçantë të nënës e cila shihet se është realizuar para shumë vitesh. Pranë këtij postimi Teuta ka shkruar fjalët zemre./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë