March 2, 2021

Në emision nuk ka lënë femrër pa puthur edhe Bleona Qerretin/ Por ja kush është gruaja e Arjanit, yll i vërtetë duket në foto

Dentistja-pediatre Enida Petro ishte e ftuar tek “Rudina” ku foli per kujdesin qe femijet duhet te kene per dhembet.

Ata kane dy femije nje djale dhe nje vajze ku vjazen Joanen Ariani e prezantoi edhe tek emsioni i tij “Zone e lire” . Enida gjate emisionit tregon se bashkeshorti i saj i ka trasheguar Joanes pasionin per teatrin./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë