March 4, 2021

Gjyste Vulaj publikon pamje duke u pυthur me një vajzë

Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë.

Pas publikimit të imazhit për të lenë hapësirë për mendime, ajo shkroi; ““Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)” ishte mbishkrimi me të cilin pozoj tejet provokative. Me p0sht keni 2 νide0 klik0jeηi te dyat / 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë