March 2, 2021

Unë jam besnike e ‘shpisë’/ Kush “u verbua” në “TOP”? Albana Osmani befason të gjithë: S’më bëjnë like prej inotit

Ish-moderatorja e Top Channel, Alba osmani është treguar pak ironike me koleget e saj, që janë gjithashtu të njohura në botën e shëbizit. E shkëputur tashmë nga televizioni, për të cilin shprehet se ka qenë besnike deri në ditën e fudnit, Omsani tregon se VIP-et nuk i shikon fare, pasi ato nuk i bëjnë ‘like’ nga inati./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Me kë ta ketë vallë prezantuesja? Moderatorja Albana Osmani u largua nga Top-Channel pas 15 viteve, gjatë të cilave kishte ndërtuar karrierën e saj televizive. Vetë moderatorja u uroi suksese kolegëve të saj, ndërsa Prive.al shkroi se Osmani ishte e detyruar të largihej pasi kishte mbetur pa program për shkak të prezantueseve të reja. “Po, Albana është detyruar të largohet pas pakënaqësive të shumta. Përkundër faktit se është një prej ikonave të TOP-it, që prej verës së vitit të kaluar, ajo kishte ngelur pa asnjë program për ta prezantuar ndërsa ka prezantuese të reja që po i udhëheqin 2-3 formate paralelisht. Tashmë, nga televizioni nuk përkrahet as fushata “Ti je një luledielli” dhe i kanë hequr reklamën e fondacionit nga transmetimi,”- shkruante Prive, në muajin korrik të vitit të kaluar./dosja/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë