March 2, 2021

Ishte E Bukur Si Drita/ Vajza 16 Vjecare I Jep Fund Jetës: Do Qani Me Lot Kur Të Mësoni Arsyen

Ishte E Bukur Si Drita/ Vajza 16 Vjecare I Jep Fund Jetës: Do Qani Me Lot Kur Të Mësoni Arsyen

Një vajzë e re i ka dhënë fund jetës një ditë para se të mbushte 16 vjeç. Georgia Myers, e cila jetonte me nënën e saj dhe pesë vëllezërit e motrat në zonën Middleton të Leeds, …Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive