March 5, 2021

Do Kthehet Në Shqipëri Të Bëhet Ministre, Flet Bleona Qerreti: Unë Dua Të Zgjohem Vonë Dhe Dua…

Do Kthehet Në Shqipëri Të Bëhet Ministre, Flet Bleona Qerreti: Unë Dua Të Zgjohem Vonë Dhe Dua…

Pas përfshirjes së këngëtares shqiptare Bleona Qereti në fushatën e presidentit në detyrë të SHBA Donald Trump, në disa media është aluduar për një rikthim të këngëtares në atdhe.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive