March 6, 2021

Deklarata Shokuese: “Hashim Thaçi Shkon Në Hagë Për Të Mos U Kthye Më Kurrë”

Deklarata Shokuese: “Hashim Thaçi Shkon Në Hagë Për Të Mos U Kthye Më Kurrë”

Pjesëtari i shoqërisë civile, Samir Potera, ka reaguar pasi që presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se do të shkoj në Hagë për tu intervistuar nga Gjykata Speciale.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive