March 6, 2021

Pse O Zot I Madh? Makina U Bë Copa Copa Dhe U Kthye Përmbys, 19-Vjeçari Jep Shpirt Në Mes Të Rrugës

Pse O Zot I Madh? Makina U Bë Copa Copa Dhe U Kthye Përmbys, 19-Vjeçari Jep Shpirt Në Mes Të Rrugës

Për herë e më shumë të rinjtë po humbasin jetën në akside nte. Një ak sident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele, ku një i ri ka humbur jetën.Një 19-vjeçar ka dhënë..…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive