February 25, 2021

Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme.

Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura. Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin shfaqjen pasi ai po bënte shaka më tej./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë